Rozkład zajęć na rok szkolny 2021/2022

Zapraszamy do zapoznania się z naszym rozkładem zajęć na rok szkolny 2021/2022

Poniedziałek

 

Sławomir Biel 13:30 – 17:00 Nauka gry na instrumentach
Renata Burzyńska  15:50 – 19:05 Zajęcia taneczne
Renata Gierczyk  13:30 – 15:55 Nauka gry na gitarze
Zbigniew Kogut 15:00 – 17:25 Zespół wokalno - instrumenatalny
Piotr Krzywdziński  13:00 – 16:15 Edukacja regionalna - instrumenty smyczkowe  w Łącku
Jarosław Kuśnierz 13:30 – 17:00 Nauka gry na keyboardzie
Anna Zając - Bieńkowska 16:30 – 18:00 Zajęcia plastyczne

  

Wtorek

 

Sławomir Biel 13:30 – 17:00 Nauka gry na akordeonie
Renata Burzyńska 16:10 – 19:30 Zajęcia taneczne
Renata Gierczyk  17:00 – 19:25 Zespół wokalno - instrumentalny
Zbigniew Kogut 14:30 – 16:55 Nauka gry na gitarze
17:00 – 18:35 Zespół wokalno - instrumentalny 
Piotr Krzywdziński  13:00 – 16:15 Edukacja regionlana - Kapela w Łącku
Jarosław Kuśnierz

13:00 – 14:30 Nauka gry na rogach
14:40 – 16:10 Zespól sygnalistów myśliwskich

Anna Zając - Bieńkowska 15:40 – 18:50 Zajęcia plastyczne 
   

  

Środa

 

Sławomir Biel 13:30 – 17:45 Nauka gry na pianinie
Renata Burzyńska 15:30 – 18:45 Zajęcia taneczne
Renata Gierczyk 17:00 – 19:25 Zespół woklano - instrumentalny
Zbigniwe Kogut 14:30 – 16:05 Nauka gry na gitarze
Piotr Krzywdziński 13:40 – 17:45 Edukacja regionlana - instrumenty smyczkowe w Starym Sączu
Jarosław Kuśnierz 14:00 – 17:30 Nauka gry na instrumentach dętych
Anna Zając - Bieńkowska 14:00 – 17:10 Zajęcia plastyczne 

   

Czwartek

 

Sławomir Biel  16:30 – 18:50 Nauka gry na keyboardzie
Renata Burzyńska 17:00 – 18:35 Zajęcia taneczne
Renata Gierczyk 14:00 – 18:55 Nauka gry na gitarze
Zbigniew Kogut 14:30 – 17:45 Nauka gry na gitarze
Piotr Krzywdziński  13:00 – 15:25 Edukacja regionalna - insrumenty smyczkowe w Łącku
Jarosław Kuśnierz 15:20 – 17:00 Zespól woklano - instrumentalny
Anna Zając - Bieńkowska 15:15 – 16:45 Zajęcia plastyczne 
17:00 – 19:20 Techniki dekoracyjne
   

 

Piątek

 

Sławomir Biel 15:00 – 16:30 Zespół instrumentalny
Renata Burzyńska 16:10 – 19:30 Zajęcia taneczne
Renata Gierczyk 17:00 – 19:25 Zespół wokalno - instrumentalny
Zbigniew Kogut 13:30 – 16:45 Nauka gry na perkusji 
Piotr Krzywdziński 13:40 – 15:15 Edukacja regionalna - instrumenty smyczkowe w Stary Sączu
Jarosław Kuśnierz 13:30 – 17:00 Nauka gry na instrumentach 
Anna Zając - Bieńkowska 16:00 – 18:20 Zajęcia plastyczne